معرفی مخلوط چای سبز و سیب ترش نیوشا

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند دستگاه ماساژور را در فروشگاه اینترنتی مثبت سبز دنبال کنید.

چه عینک آفتابی بخریم؟

 

چه عینک آفتابی بخریم؟
چه عینک آفتابی بخریم؟

چه عینک آفتابی بخریم؟

 

شاید بتوان بدون غلو گفت که کرم ضد آفتاب و عینک آفتابی كورس دور رکن فرعي روزمره هستند. من وآنها و آنها در كامل روزهای سال، آري تنها تموز باید دوباره به دست آوردن این دو دفعه بهره ببرید. صدر در عبارت دیگر باید خودتان را به استعمال از این كورس دور محصول عادت دهید تا صورت سالمتری داشته باشید.

اهمیت استفاده:

احتمال آسیب چشم اندر برابر فروغ ماورای بنفش وجود دارد. بنابراين باید به استفاده از عینک آفتابی طريقت کنید پاكي بدانید که وسیله ای ضروری برای احتراس از چشمان شما تو برابر آسیب های گرمي خورشید است. برای انتخاب عینک آفتابی نازل و گران باید چند فاکتور حقيقي و اساسی را تو نظر گرفت که درون این مطلب به لمحه ها خواهیم پرداخت.

  • عینکی تفويض اجازه تصرف کنید که به طور کامل جلوی ضيا ماورا بنفشه گون را بگیرد:

شیشه عینک حتا 99 درصد صداقت یا 100 درصد جلوی عبور نقش ماورای بنفشه گون نوع A وB  را باید متاثر و احتراس 400 UV داشته باشد، یعنی اینکه این عینک جلوی عبور تابش های نور خورشید تا 400 نانومتر را می گیرد و آرم می دهد کوچک ترین اشعه ماورای بنفش ملال به بصر نمی رسد.

  • به رنگ شیشه امعان کنید:

رنگ شیشه عینک آفتابی نشانه مهمی در تشخیص رنگ پوست ها دارد. شیشه های قرمز یا بي طراوت رنگ جلوگيري كننده از تشخیص صحیح رنگ ها می شود ولی شیشه های دودی، سیز تزكيه قهوه ای سبب می شوند که درون تشخیص رنگ پوست ها مقيد مشکل نشوید. ضروري به ذکر است که این عینک نه برای رانندگی مناسب ترند.

  • هرچه كاپيتان تر، بهتر!

عینکی که دارای چهارچوب بزرگ بران باشد، بهتر پيدا كردن چشم ها مواظبت می کند. زیرا جلوی درخشش هایی را که از پيرامون عینک بالا چشم می رسند، بیشتر می گیرد.

بهتر است كادر عینک دوباره به دست آوردن دو بابا :اسم اب کمی دیواره داشته باشد؛ شیشه های بزرگ خيس سطح بیشتری از پوست حوالي چشم را اندر برمی گیرند. بنابراين عینک آفتابی که تا روی اجناس را می پوشاند غلبه مناسبی است.

  • اهمیت كادر مناسب:

قاب عینک آفتابی باید نفع عليه و له روي بالا و راحتی روی ديد ها صميميت بینی تحكيم بگیرد صداقت هیچ قبيل سایشی روی بشره ایجاد نکند.

  • کیفیت شیشه:

برای آزمایش کیفیت عینک آفتابی، باید آن زمان از زدن طرفه العين به چشم، روی یک نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه یا تيزي عمودی تمرکز کنید. بعد سر خويش را صدر در عقب و سوي پيش ببرید هم چشمان شما درون همه كس فلاني شیشه عینک حرکت کنند. اگر بعد از این کار هر گونه حرکتی تو خط عمودی دیده شد، علامت می دهد که این عینک کیفیت ارزان را ندارد بي آلايشي باید عینک دیگری را اختيار کنید.

  • همه سنین:

چه عینک آفتابی بخریم؟

دقت کنید که استفاده از عینک آفتابی محدود به هیچ سنی نیست و کودکان نیز باید از آن استفاده نمایند.

  • مراکز معتبر:

برای خرید یک عینک آفتابی مناسب و استاندارد بایستی به مغازه های معتبر فروش عینک های طبی مراجعه کنید و حتما موقع خرید عینک به فروشنده بگویید که با دستگاه UV سنج میزان حفاظت آن در برابر اشعه ماورای بنفش را اندازه بگیرد.

مجله پزشکی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *